Lunch pod pergolą

Dodał , 28 marca, o 20 : 19 PM Drukuj

Lunch pod pergolą

Mając w perspektywie budowę domu, przebudowę terenu wokół niego lub budowę nowego tarasu, warto już na etapie projektu dokładnie przemyśleć podstawowe założenia i dostosować zewnętrzną przestrzeń do swoich potrzeb i preferowanych aktywności. To właśnie na tarasie przez dużą część roku spędza się swój wolny czas, relaksuje, przygotowuje posiłki i przyjmuje gości. Lunch na tarasie to często jedno z najprzyjemniejszych marzeń podczas mokrych i ciemnych dni jesieni i zimy.

Pergola aluminiowa

 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie trzeba rezygnować ze spędzania czasu na tarasie podczas chłodnych pór roku. Odpowiednim, całorocznym rozwiązaniem jest aluminiowa pergola firmy Pergoletta Sun&Shadow. Pozwala ona funkcjonalnie i nowocześnie zaaranżować przestrzeń tarasową. Zaawansowana technologicznie konstrukcja oraz dodatkowe funkcjonalności, jak screeny boczne, obrotowe lamele, czy panele grzewcze chronią przed słońcem, deszczem, a zimą zapewniają komfort termiczny.

 

Showroom – dobry sposób na lunch pod pergolą

 

W grudniu 2017 roku w Wilanowie powstał pierwszy w Polsce showroom, czyli salon sprzedaży pergoli tarasowych. W komfortowych warunkach można poznać tam flagowe produkty marki Pergoletta – pergole Alteę i Ombrę Grande, rozpoznać ich możliwości i dodatkowe funkcje.

W marcu 2018 w salonie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu “Lunch pod pergolą”. Przedstawiciele branży budowlanej, architektonicznej, agencji nieruchomości oraz świata mediów spotkali się, celem wymiany doświadczeń, związanych z tematyką ogrodów i tarasów, poszerzenia wiedzy oraz omówienia możliwości, jakie dają produkty marki Pergoletta Sun&Shadow. Swobodnej atmosferze pod pergolą sprzyjał lunch i filiżanka kawy. Po zapoznaniu z rodzajami pergoli, ich funkcjami, sposobami montażu oraz możliwościami zastosowania konkretnych rozwiązań, odbyły się indywidualne konsultacje.

 

Kolejne edycje

 

Druga edycja eventu z cyklu “Lunch pod pergolą” odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. Poświęcona będzie akcesoriom i dodatkowemu wyposażeniu, które można zainstalować w pergoli aluminiowej. Wybór jest bardzo szeroki – różnego rodzaju oświetlenie LED, boczne ekrany, chroniące przed wiatrem, grzejniki na podczerwień, czujnik deszczu i śniegu, czy nawet nagłośnienie. Wszystko to sprawia, że na tarasie jesteśmy w stanie stworzyć strefę wypoczynku co najmniej tak komfortową, jak np. w salonie, z dodatkową przewagą, jaką jest bezpośredni kontakt z naturą.

“Zapraszamy na spotkanie architektów, przedstawicieli firm budowlanych i ogrodniczych, dziennikarzy oraz inne osoby, związane zawodowo z projektowaniem i aranżacją przestrzeni na styku dom – ogród. Zapewniamy, że pod pergolą lunch smakuje wyjątkowo” – przekonuje Piotr Kunkiel, product manager firmy Pergoletta.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie pergoletta.pl/pod-pergola.

Wstęp wolny!

 

Godziny otwarcia showroomu Pergoletta

 

Warszawski showroom zaprasza wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00.

Adres: Warszawa Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 31

 

 

 

 
Źródło: tab2

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • LinkedIn
 • Mój biznes
 • PDF

Teksty NEWS , , ,

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Nasi Partnerzy