Murapol Apartamenty Trzy Stawy – projekt z mieszkaniami premium w ofercie Grupy Murapol

Dodał , 15 marca, o 10 : 56 AM Drukuj

Murapol Apartamenty Trzy Stawy – projekt z mieszkaniami premium w ofercie Grupy Murapol

U zbiegu ulic Granicznej i Pułaskiego, w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Katowic, tuż przy Dolinie Trzech Stawów, powstaje inwestycja klasy premium – Murapol Apartamenty Trzy Stawy. Projekt obejmuje dwa 9- kondygnacyjne budynki z 243 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 10,8 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla przewidziano 296 miejsc postojowych z parkliftami w podziemnych halach garażowych obiektów i dalsze 73 na terenie inwestycji. Dodatkowo, z myślą o właścicielach ekologicznych pojazdów, na zewnętrznych parkingach zaprojektowano punkty do ładowania samochodów elektrycznych. 

Oferta inwestycji Murapol Apartamenty Trzy Stawy zawiera kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe o bogatym wachlarzu dostępnych metraży, od 27 do 62 mkw. Lokale z malowniczym widokiem na tereny zielone i stawy powstaną w dwóch nowoczesnych budynkach o interesującej architekturze, harmonijnie dostosowanej do wyjątkowego charakteru Doliny Trzech Stawów. Wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały przestronne balkony, a lokale na parterze ogródki. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury, a dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana, a budynki będą wyposażone w wideodomofony. W obydwu obiektach zostaną zastosowane rozwiązania ułatwiające poruszanie się osób niepełnosprawnych. Wstępny harmonogram projektu przewiduje rozpoczęcie budowy na początku drugiego kwartału br., zaś przekazanie gotowych lokali nabywcom w ostatnim kwartale 2019 roku.

Grupa Murapol dotychczas odpowiadała na potrzeby lokalowe klientów z segmentu popularnego, który charakteryzuje się największą chłonnością w sektorze nieruchomości mieszkaniowych. Jednak analizując trendy rynkowe związane ze zmieniającymi się preferencjami nabywców, a będącymi pochodną wzrostu zamożności społeczeństwa, postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o projekty dla bardziej wymagających klientów. Murapol Apartamenty Trzy Stawy, inwestycja klasy premium, jest tego wyrazem – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A. – Obok dodatkowych udogodnień oraz atrakcyjnej architektury, niezaprzeczalnym atutem tej inwestycji jest prestiżowa lokalizacja tuż przy malowniczej Dolinie Trzech Stawów, w samym centrum Katowic – dodaje Nikodem Iskra.

Inwestycja Murapol Apartamenty Trzy Stawy to idealna propozycja dla osób ceniących życie w mieście i bezpośredni dostęp do jego pełnej infrastruktury, a zarazem pragnących bliskości natury. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone, stawy, liczne ścieżki rowerowe, miejsca rekreacji dla całych rodzin. Ulica Graniczna bezpośrednio łączy się z kluczowymi węzłami komunikacyjnymi, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się po mieście i całej aglomeracji, a także łatwy wyjazd w kierunku Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • LinkedIn
 • Mój biznes
 • PDF

Uncategorized

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Nasi Partnerzy