UWAGA! Promocja specjalna „Biznesu” dla firm! Przedsiębiorco, kup egzemplarz w EMPiK-u i korzystaj z darmowej reklamy na naszym portalu przez cały miesiąc!

Dodał , 18 marca, o 00 : 56 AM Drukuj

UWAGA! Promocja specjalna „Biznesu” dla firm! Przedsiębiorco, kup egzemplarz w EMPiK-u i korzystaj z darmowej reklamy na naszym portalu przez cały miesiąc!

Redakcja magazynu Biznes Regionów | The Regions’ Business ogłasza specjalną promocję na zakup wydawnictwa w salonach EMPiK na terenie Polski! Przedsiębiorco, kup egzemplarz naszego magazynu w EMPiK-u i korzystaj z darmowej reklamy na jednym z 5-ciu regionalnych portali gospodarczych przez cały miesiąc!

Korzyści:

 • artykuł o Twojej firmie na naszym portalu – niech Cię ludzie poznają i zaczną kupować od Ciebie
 • tekst sponsorowany na portalu – najlepsza reklama dla Ciebie i Twojej firmy
 • oferta handlowa Twojej firmy w formie pdf do pobrania z naszej strony – dodatkowy sposób zachęcenia potencjalnych klientów
 • wywiad promujący Ciebie i Twoją firmę na naszym portalu – opowiesz co oferujesz i dlaczego Twoja oferta jest lepsza od innych

Zasady są proste:

Gdzie kupić egzemplarz? Kliknij na poniższy link!

Uwaga! Materiały dostarcza klient, redakcja je publikuje.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy skorzystają z promocji, mają zagwarantowaną promocję na jednym z w/w portali – według własnego wyboru.

Promocja trwa do 15 maja lub do wyczerpania się nakładu w sieci sprzedaży EMPiK.

Z promocji skorzystają tylko osoby, które kupiły egzemplarz magazynu w salonie EMPiK i przesłały zdjęcie paragonu potwierdzającego zakup – zdjęcie musi być wyraźne i obejmować cały paragon.

Zapraszamy do EMPiK-ów po egzemplarz „Biznesu” !

Redakcja

Informacja o magazynie:

Biznes Regionów | The Regions’ Business to ogólnopolski magazyn gospodarczy, który jest kontynuacją regionalnego kwartalnika Biznes Dolnośląski | Lower Silesia Business. Prezentuje informacje z Dolnego i Górnego Śląska, Wielkopolski, Mazowsza oraz Pomorza! Najnowsza edycja BR|TheRB jest już dostępna w sprzedaży. Można ją kupić w 121 salonach EMPiK na terenie Polski. Biznes Regionów | The Regions’ Business to ciekawe artykuły, wywiady z ludźmi biznesu, teksty eksperckie i raporty tworzone specjalne na zamówienie redakcji. Wszystkie publikacje są dostępne jednocześnie w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Zapraszamy do lektury!

Co znajduje się w naszym najnowszym numerze? W części dolnośląskiej polecamy tekst o największej polskiej inwestycji zagranicznej od lat, czyli o kopalni Sierra Gorda w Chile. Sztandarowe przedsięwzięcie KGHM Polskiej Miedzi oraz japońskiej firmy Sumitomo to jeden z najszybciej zrealizowanych projektów górniczych na świecie. Kopalnia ma produkować 120 tys. ton miedzi rocznie (w drugiej fazie projektu nawet do 220 tys. ton). Oprócz miedzi, ma też produkować molibden i złoto.

Kolejnymi ciekawymi materiałami są wywiady. Wiceprezes zarządu banku Credit AgricolePiotr Kwiatkowski opowiada nam o ostatnich trzech latach działalności francuskiego giganta na rynku polskim, a także o planach, jakie bank CA ma na najbliższe lata. Z kolei, Wojciech Matusewicz, syn Tadeusza Matusewicza (właściciela i założyciela spółki Matusewicz Budowa Maszyn) relacjonuje nam zmiany, jakie jego firma obecnie przechodzi. Jedną z ważniejszych będzie zmiana pokoleniowa, czyli objęcie firmy i samodzielne kierowanie przedsiębiorstwem przez Matusewicza – syna. – Formalne przejęcie zarządzania firmą to jedno, drugie to podtrzymywanie relacji, które mój ojciec zbudował z klientami, poddostawcami, bankami i innymi instytucjami – mówi nam Wojciech Matusewicz.

Piszemy też o sukcesach dolnośląskich firm, m.in. o spółce Supra Brokers, która już po raz kolejny znalazła się na wysokim miejscu w dolnośląskim rankingu „Gazele Biznesu”, a także o VOTUM SA – spółce, która trzy lata z rzędu wypłacała akcjonariuszom dywidendę wynoszącą niemal 100 proc. zysku jednostkowego.

Przedsiębiorcy poszukujący funduszy na rozwój swoich firm też znajdą coś dla siebie. Na naszych łamach podajemy szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób skorzystać z poręczeń kredytowych, leasingu oraz niskooprocentowanych pożyczek dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Dolnego Śląska, które są dostępne w ofercie instytucji finansowych Województwa Dolnośląskiego.

W poszczególnych częściach regionalnych polecamy m.in. wywiad z twórcą Olivia Business CentreMaciejem Grabskim („Biznes Pomorski”), a także z prof. Andrzejem Karbownikiem, rektorem Politechniki Śląskiej („Biznes Śląski”). Profesor Karbownik przekonuje, że jednym z priorytetów jego uczelni jest rozwój przedsiębiorczości akademickiej. O budowaniu innowacyjności regionów, a także o potencjale wielkopolskich firm rozmawiamy z kolei z Grzegorzem Michalskim, prezesem zarządu Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji („Biznes Wielkopolski”).

W numerze nie zabrakło ciekawych zestawień i raportów podsumowujących to, co dzieje się w wybranych branżach czy sektorach gospodarki. W ogólnopolskiej, ekskluzywnej części Biznesu Regionów („Biznes Regionów EXTRA”), która dostępna jest tylko w wersji papierowej naszego kwartalnika, przedstawiamy niezwykle interesujący raport „Wino po polsku”. Z raportu dowiadujemy się m.in., że według danych TNS OBOP prawie połowa Polaków deklaruje zamiłowanie do wina. Wraz z upadkiem komunizmu zmienia się model konsumpcji alkoholu. Przeciętny Polak pije mniej wódki, a więcej wina i piwa. Zwłaszcza wino staje się coraz bardziej popularne, a zainteresowanie tematyką winiarską stale rośnie.

Drugi raport to materiał ManpowerGroup o niedoborach talentów. Raport wskazuje, że 36 proc. pracodawców w skali globalnej i 33 proc. firm w Polsce odczuwa niedobór talentów. – W Polsce, podobnie jak w całej Europie, zaczyna brakować specjalistów. Najbardziej dotkliwy jest brak wykwalifikowanych pracowników fizycznych i kadry inżynierskiej – komentuje na naszych łamachSławomir Majman, prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

W tej części Biznesu piszemy również o inicjatywach, które objęliśmy patronatem, a są to m.in. Polski Kongres Rolnictwa 2014, konferencja „Odpowiedzialność w biznesie źródłem rozwoju twojej firmy”, a także II międzynarodowa konferencja „Rynek rolno-spożywczy we Francji oraz w krajach Beneluxu”.

Biznes Regionów | The Regions’ Business dostępny jest w 121 salonach EMPiK na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz na Mazowszu, Pomorzu i w Wielkopolsce. Pełna lista salonów EMPiK gdzie można kupić nasz magazyn znajduje się pod artykułem. Nasi czytelnicy mogą też zamówić BR bez wychodzenia z domu, wystarczy zaprenumerować pismo, wysyłając maila na adres: biuro@biznesregionow.pl lub dzwoniąc pod numer +48 733 988 370.

Załączniki:

Polecam!

Patryk Młynek,

redaktor naczelny

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • LinkedIn
 • Mój biznes
 • PDF

Teksty Firmy Top Management Promowane Otoczenie Biznesu Samorząd lokalny i regionalny Finansowe IT Produkcyjne Szkoleniowe i konsultingowe Usługowe Inne Izby Klastry Kluby Biznesowe Stowarzyszenia Strefy Ekonomiczne Parki Technologiczne, Przemysłowei i Naukowe , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Nasi Partnerzy